Diskuze

Zde je místo pro Vaše připomínky, náměty, hledání řešení a jakékoliv další dotazy.

diary_by_weasle90-d4qpq3d

 

Zanechat odpověď

39 Komentářů v "Diskuze"

Upozornit na
avatar

Třídit dle:   nejnovější | nejstarší | nejlepší
Alice Malá
Host
Alice Malá
7 roků 2 měsíců

Dobrý den,
zaujaly mě některé body vašeho volebního programu. Jak je však hodláte naplnit?
Např.: obnova soběstačnosti republiky, řešení uprchlické krize, oddlužení České Republiky
Pokuste se mi, prosím, stručně sdělit jak zajistíte alespoň tyto 3 body svého programu. Vaše odpověď mi pomůže v rozhodnutí, zda volit vaši politickou stranu či ne.

Děkuji. Alice Malá

NáS
Admin
7 roků 2 měsíců
Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Oddlužení naší republiky je vázáno na obnovení plošně fungující ekonomiky státu, toho lze v současné době dosáhnout zavedením nepodmíněného příjmu. Příjem státu je tvořen obratem kapitálu v něm, pokud má stát fungovat musí plnit svou základní funkci, pro kterou původně vznikl, a to je udržení rovnováhy mezi občany a velkými společnostmi. Tato rovnováha je prospěšná pro všechny. Stát potřebuje, aby příjem každého občana umožnil uspokojovat všechny jeho potřeby. V tomto případě dosahuje obrat kapitálu svého maxima, a díky tomu i při minimální daňové zátěži, která je tak velmi zajímavá i pro velké společnosti, má… Číst více »
L. Krajíček
Host
L. Krajíček
7 roků 2 měsíců

Dobrý den,
jaké máte vzdělání a zkušenosti s politikou ?
Děkuji, Krajíček.

NáS
Admin
7 roků 2 měsíců

Dobrý den, odpovědi na tyto otázky jsou podrobně rozepsány v záložce Senát 2016, kde se o mě dočtete i více. Další informace naleznete také na mém FB profilu.

Jiří
Host
Jiří
7 roků 2 měsíců

Dobrý den,
Zajímalo by mě, jaký je váš názor na odchod ČR z EU a přijetí eura.
Děkuji.

NáS
Admin
7 roků 2 měsíců
Evropská unie je stejná jako oheň, je to dobrý sluha, ale zlý pán. Zpočátku byla EU hřejivým ohníčkem, který mohl pomoci ve zvyšování životní úrovně, potírání korupce a prosazování pozitivních legislativních změn. Bohužel se však „tento ohníček“ vymkl kontrole a nyní se z něj stává ničící živel. Tedy jinými slovy, pokud bude EU pokračovat ve své současné politice, je nutno přehodnotit naše trvání v ní. S tím je úzce spojena i otázka přijetí eura. Pokud by EU fungovala tak, jak má a neřešila například to, že se do unie nesmí dovážet vynikající a levné banány z Kanárských ostrovů jen proto,… Číst více »
Ivo Kaplán
Host
Ivo Kaplán
7 roků 2 měsíců

Vaše vize je skvělá. Některé metody však prozrazují nejistotu. Oblast církví a energetiky zvláště.

NáS
Admin
7 roků 2 měsíců

Děkujeme, těší nás vaše nadšení názory strany NáS. Z čeho dovozujete nejistotu ohledně zmíněných témat?

Petr Skácel
Host
Petr Skácel
7 roků 1 měsíc

Pane Šoltysi. Jediná politická strana má v programu zrušení pootáčení hodinami a to Strana zdravého rozumu (http://www.stranazdravehorozumu.cz/). Proč jste již dříve nespolupracoval v tomto ohledu s panem Petrem Hannigem a tudíž ani nejste nyní součástí koalice http://ne-ilegalni-imigraci.cz/? I po volbách bych se chtěl s Vámi sejít a probrat možnosti úsilí směřujícího ke zrušení přešupačení času. Sdělíte mi Vaši adresu či jiný kontakt?

Lujs Lujsovič
Host
Lujs Lujsovič
6 roků 2 měsíců

Dobrý den.
Co to vlastně je ten Nepodmíněný příjem ????????

Peter
Host
Peter
6 roků 2 měsíců

Dobrý den,
jak se díváte na koncept financování NZP, který prosazuje Götz Werner, zavedením jediné 50% spotřební daně? Den daňové svobody připadá průměrně stejně kolem června. tato daň by byla odvedena hned na pokladně a byla by přehledná a jediná, líp kontrolovatelná. Nemotivovala by k zaměstnávání „načerno“. Produkty vytvořené automatizovanou výrobou by byly zdaněné stejně jako ručně (to by kompenzovalo odliv příjmu státu automatizaci a tá by byla pro zaměstnavatele stejně atraktivní díky provozu 24/7 a nejen kvůli šetření na dani z příjmu robotů).

Pavel Rais
Host
6 roků 2 měsíců

Dobrý den, konečně první strana, která má prioritu v ZNP. Také této změně systému fandím a uvažuji, že Vám dám svůj hlas, protože dle mého názoru je opravdu zapotřebí takováto změna, a to z důvodů problematiky zhoršujícího se životního prostředí (mající počátek v rabování surovinových zdrojů) i čím dál více pokřivenějších sociálních aspektů lidského bytí. Díky, P.R.

Tomáš Weiss
Host
Tomáš Weiss
6 roků 2 měsíců

Dobrý den, Co školství ? Mojí paní učitlku to velice zajíma, a bez tohoto témau nedostanu dobrou známu, děkuji

M. Nezvedová
Host
M. Nezvedová
6 roků 2 měsíců

Dobrý den,
máte v programu také něco, jak zlepšit naše zdravotnictví a myslet přitom na všechny lékařské (zubaři, lékárníci, lékaři) i nelékařské zdravotníky?

Jiří Novotný
Host
Jiří Novotný
6 roků 2 měsíců

Vážený pane předsedo, včera jsem poslouchal v rádiu vaše názory a nabídky k řešení problémů současného světa a musím konstatovat, že jsem s velkým zaujetím poslouchal. Dlouho neslyšel nikoho tak vyšinutého a povrchního. Věřím, že nejsme národem tak zoufalým, abychom naletěli vašim ekonomickým nesmyslům a rovnostářským blábolům. Nesvěřil bych vám ani dětsky jednoduchý rozpočet, natož energetiku či zdravotnictví. Obdivuji vaše sebevědomí a přeji hodně štěstí.

Karel Macháček
Host
Karel Macháček
6 roků 1 měsíc

Dobrý den, jak se stavíte k povolení homosexuálním párům adoptovat děti?

Jiří Chábera
Host
Jiří Chábera
6 roků 1 měsíc

Dobrý den,

Je možné někde dohledat váš volební spot k volbám do PS pro rok 2017?

Eva Vršatová
Host
Eva Vršatová
6 roků 1 měsíc
Není problém sepsat hesla, která lidi osloví. Je málo pravděpodobné, že dostanete tolik hlasů, abyste mohli své představy realizovat. Z politiky je nám špatně proto, že vznikají koalice názorově neslučitelných stran, všichni neustále ustupují, takže samotný princip demokratické volby znemožňuje realizovat v praxi cokoli, co politici slíbí. Nebo máte nějakou představu, jak prosadit to, co navrhujete v praxi? Možná by stačilo, kdybyste prosadili levnější politku. Proč nezrušíte senát? Nebo aspoň polovinu ministerstev? Čím jsem starší, tím víc dávám přednost vládě jedné strany. Myslím, že za totality si nás soudruzi hýčkali mnohem víc, než kterákoli strana současná. Demokracie je drahá a… Číst více »
René Janeka
Host
René Janeka
6 roků 1 měsíc

Byl jsem téměř rozhodnutý pro hnutí Cesta, ale teď váhám mezi váma a jimi. Znáte jejich program a vizi? A pokud ano, jaký na to máte názor? Děkuju.

Vlastislav Gassenbauer
Host
Vlastislav Gassenbauer
6 roků 1 měsíc

Dobrý den,
nepodmíněný příjem je právě díky robotizaci „na pořadu příštích dnů“, což sociální demokrat Sobotka nepochopil a od Kalouska se toto ani neočekává. Ve Finsku už to testují a lidstvo k tomu dospěje, trochu jste předběhli dobu, ale tím spíš se ještě uvidíme. 🙂 Vývoj lidstva vidím optimisticky včetně samozřejmého a neoddiskutovatelného návratu migrantů domů. Děkuji 🙂

Petra
Host
Petra
6 roků 1 měsíc

Dobrý den, pod jakým číslem vás najdu na hlasovacím lístku? Je možné, že jsem žádný takový nenašla?

Pavel
Host
Pavel
6 roků 1 měsíc

Dobry den,

Vy nekandidujete v Kralovehradec.kraji?? Ve voleb. obalce chybite… Sami jste se vzdali pulmlionoveho regionu??!! Pokud ano, tak je to stejny diletantismus, jako Vas web, predevsim neprizpusobeny pro mobil.aplikace…

wpDiscuz